Haber

Zehir Meral Akşener’e yansıdı: Whatsapp mesajınızı aldım… Size tuzakları anlatacağım

İyi Parti’den kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edilen Musa Ertugan, Alâ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki gösterdi. Ertuğ, “Sandıkta hile yapılmasına izin verdiniz. Bu sizin özel aile işiniz mi, milletimizin hakkını ve adaletini anlatırken ‘Yola çıkana izin vermem’ dediniz. Bizi maddi manevi dolgu malzemesi olarak kullandınız.söz konusu.

“DİSİPLİN Mİ, ÇOK KÜÇÜK SANIYORSUNUZ”

İyi Parti’den Ethem Baykal, Sevinç Gümüş, Tamer Kayaalp, Musa Ertugan, Günay Kodaz ve İsmet Koçak, kesin ihraç istemiyle Genel Başkanın imzasıyla Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildi. Ertugan, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı:

– Disiplin, Çokta Tın, sence… Vay, emek sahtekarı. Vay…

Oğlunun milletvekili yaptığı kişiler…

– Yıl 2015, beni aradın. Bana verdiğin sözlere ve umutlara dayanarak hayatımın 8. yılını verdim. 3 mülkümü sattım. En zor günlerinde yanından sen istedin diye ayrılmadım. Halk arasında ‘Bay’ dediniz. Musa, seni ne zaman yanımda görsem içim rahatlıyor, yanımdan ayrılma’. Ailemden uzaktaydım. hayatımı koydum Başımı yere koydum. 15 Temmuz’dan sonra yanında kim vardı? Oğlunun milletvekili yaptığı şahıslar neredeydi.

“KİMİN NE TUZAK KURDUĞUNU KONUŞALIM”

– Konuşacak çok şey var. Bu saatten sonra konuşuruz. Tuzakları kimin kurduğu hakkında konuşalım. 2016 MHP cumhurbaşkanlığı yarışında Sinan Oğan ile ilgili benden ne istediğinizi, nasıl bir tuzak kurmak istediğinizi anlatın milletimiz bilsin. tanık…

“WHATSAPP MESAJINIZ ELİMDE”

Bir de bana ‘Musa Başkan hepsini alt üst edeceğim’ diye mesaj attınız. WhatssAp bildiriminiz bende. Dediğini yaptın. Herkesi düz yaptın. Ben de hain… Partide insanları birbirine düşürürsün, sonra da onlardan kurtulmak için oyun kurarsın.

“MASKELİ YÜZÜNÜ YILLARCA ANLATACAĞIM”

– Rahmetli Fatih Doğrucan ile yazışmalarının bir kısmı bende de var. Ben paylaşacağım ve karar senin. Bundan sonra yeni kurbanlar bulup onları kullanarak parti içinde davacıları birbirine düşürmenizi engellemeye çalışacağım. Yıllardır maskeli yüzünü anlatacağım. Gerçeği anlatan bir kitap haline getireceğim.

“HAKKIM HARAM OLSUN”

– Yukarıda bahsettiğim gibi. Parti kurulana ve 2018 genel seçimlerine kadar bana hep ‘Hakkınızı helal edin, hakkınızı helal edin’ derdiniz. Cevap vermemiştim. Şimdi sana söylüyorum. Haram olsun, haram olsun, zehir olsun”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu