Yaşam

Survivor All Star 2024’ün yeni yarışmacısı Turabi rakiplerine meydan okudu

Turabi Çamkıran, TV8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor All Star 2024’ün 7. yarışmacısı oldu. Daha önce iki kez şampiyon olan Turabi, rakiplerine şimdiden meydan okudu. Herkesin yeni sezona iyi hazırlanması gerektiğini belirten Turabi, “Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama yardım etsinler” diyerek herkese meydan okudu.

“HOLLYWOOD HAYATIMI BIRAKIP GELECEĞİM”

Geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada kendisini heyecanlandırmayan bir yarışmada yer almayacağını söyleyen Turabi, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Yurt dışında tedavi gören Çamkıran, Acun Ilıcalı’nın Survivor teklifini kabul etti. Instagram hesabından rakiplerine meydan okuyan Turabi, “Peki Acun abi beni aradığında muhtemelen sağlığım için aldığım ilaçların da etkisiyle Survivor All Star’ı Turbo Firarda olarak sunmamı istediğini sanıyordum. finalden sonra ise gençliğimden beri hayalim olan Acun Firarda’nın Turbo Firarda rolüne büründüğü ortaya çıktı. “Beni Star’a davet ettiniz. Kusura bakmayın kardeşim, buradaki Hollywood hayatımı bırakıp oradaki açlığa geleceğimi sanıyorsanız… Kesinlikle haklısınız.”

“YARIŞMACILAR YETERİNCE HAZIRLIKLI OLMALI, BAKALIM KARŞIMA NE KADAR DAYANACAKLAR”

“Peki soracak olursam rakiplerinize iyi hazırlanmalarını söyler misiniz? Bu kadar eli boş ve normal antrenmanlarla gelmemeliler. Beni hasta yatağımdan kaldırıp hazırlamalılar. Lütfen tüm şampiyonları da davet edin. . Bakalım SMS olmadan önümde ne kadar dayanabilecekler! Peki yeni bir teze ne dersiniz!? Adını siz koyun. Benim için fark etmez. Günün sonunda kazanan ben olacağım. Yarışma ve bahis. Survivor All Star’a gelmemi kıskananlar sinirlendikleri anda bana bu adresten ulaşabilirler… Crack and bang dot kom.”

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu