Yaşam

Kanser tedavisi gören Armağan Çağlayan, program yaptığı YouTube’a veda etti.

Başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan’a geçtiğimiz aylarda akciğer kanseri teşhisi konmuştu. Kemoterapi ve ameliyat olmaya başlayan Çağlayan, yoğun iş programını azaltma kararı aldı. Ünlü isim, doktorunun uyarıları üzerine YouTube kanalına veda etme kararı aldı.

YOUTUBE’U KIRIN

instagramYouTube kanalı için çektiği son kareleri hesabından paylaşan Armağan Çağlayan, “Bu fotoğraflar dün yaptığımız son YouTube çekiminden. Şubat ortasına kadar izleyebilirseniz ama son kez çektik. dün.YouTube’a veda vakti geldi….Doktor işinizi azaltın ve kendinize biraz zaman ayırın dedi…Şimdiye kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederiz…Bir gün tekrar görüşmek dileğiyle başka kanallarda ve başka maceralarda… Her şey için çok teşekkür ederiz… Minnettarız.”

“ERKEN TANI HAYAT KURTARIR”

Ay başında 4,5 saat süren bir operasyon geçiren Armağan Çağlayan, taburcu olduktan sonra yaptığı açıklamada, “Erken teşhis gerçekten hayat kurtarıyor. 6 ay sonra gelseydim muhtemelen daha farklı bir tablo olabilirdi. .Hocalarımızın ilgisi çok değerliydi.Görecek günümüz vardı, yiyecek ekmeğimiz vardı.Hiç korkmuyordum.Ölmeyi de düşünmüyordum ama acı çekmekten korkuyordum.” diyoruz. Oburun başına gelince ölecek ama kişinin kendi başına gelince o kadar da değil.Yoğun bakımda güzel anılarım oldu.Doğru kararın teşhisi koyan gruba teslim olmak olduğuna karar verdim. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu