Haber
İşitme Engelli A Milli Kadın Voleybol Takımımız Tarafından Hayatımızda Gördüğümüz En Güzel İstiklal Marşı
![](https://orta-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/isitme-engelli-a-milli-kadin-voleybol-takimimiz-tarafindan-hayatimizda-gordugumuz-en-guzel-istiklal-marsi-ATbJp4Ou.webp)
İşitme Engelliler A Milli Bayan Voleybol Takımımız, Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası Kadınlar Finali’nde dün Ukrayna ile karşı karşıya geldi.
Karşılaşmada İstiklal Marşı okunurken İşitme Engelli A Milli Kadın Voleybol Takımımız da İstiklal Marşını işaret diliyle söyledi.
![](https://orta-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/isitme-engelli-a-milli-kadin-voleybol-takimimiz-tarafindan-hayatimizda-gordugumuz-en-guzel-istiklal-marsi-0-spcxWNZO.jpg)
11. Avrupa İşitme Engelliler Voleybol Şampiyonası final maçında Ukrayna’ya 3-0 mağlup olan İşitme Engelli Türkiye Bayan Voleybol Milli Takımımız ikinci olurken, İstiklal Marşı’nın işaret diliyle okunduğu anlar sosyal medyada gündem oldu.
![](https://orta-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/isitme-engelli-a-milli-kadin-voleybol-takimimiz-tarafindan-hayatimizda-gordugumuz-en-guzel-istiklal-marsi-1-UtKEmQO9.jpg)
İşte o anlar:
Ukrayna ile oynanan maçın tamamını buradan izleyebilirsiniz: ?